Pozivi su poslani igračima u selekcijama U-16, U-18 i U-21.

Selektor mlade U-21 reprezentacije Jasmin Mrkonja pozvao je sljedeće igrače:

  1. Bojić Nebojša RK Sl.Gradec
  2. Muhić Haris RK Krivaja
  3. Pleh Haris AEK Atena
  4. Hušić Jasmin RK Bosna S
  5. Đurđević Vladan RK Borac BL
  6. Nježić Miloš RK Borac BL
  7. Jarak Kristijan RK Izviđač
  8. Lončar Vladan Granollerss
  9. Hamidović Dino RK Gračanica
  10. Hrstić Matej RK Izviđač
  11. Deeronjić Matej Haderslev – Vojens THV
  12. Imamagić Nedžad RK Bosna V
  13. Pavlak Mario RK Izviđač
  14. Karaula Marko RK Spačva
  15. Perić Marin RK Zrinjski
  16. Božić Ranko RK Čelik Zenica
  17. Šešić Dean RK Borac BL
  18. Sivić Adnan RK Ivanić Grad
  19. Starčević Eldar RK Bosna V
  20. Mehić Eldar RK Krivaja
  21. Travančić Eldin RK Bosna S
  22. Bašić Haris RK Krivaja
  23. Bečak Eldar RK Bosna V
  24. Rizvan Orhan
  25. Šoljić Dragan RK Zrinjski
  26. Uljarević Radovan RK Leotar
  27. Zvekić Semir RK Sloga Doboj

 

Trener juniorske reprezntacije Zdenko Grbavac koju će činiti igrači rođeni 1998/1999 godine pozvao je:

 

  1. Grbavac Ante         RK Izviđač
  2. Hasić Amar RK Trimo Trebnje
  3. Džanbegović Maid RK Maglaj
  4. Avdić Jasmin RK Gračanica
  5. Keškić Enes HC Berlin
  6. Haseljić Ibrahim RK Gorenje (SLO)
  7. Karanović Adin RK Krivaja
  8. Pašalić Adi ŠRK – Čelik junior
  9. Mujičić Tarik RK Borac BL
  10. Jozinović Stjepan RK Žepče
  11. Zahirović Selmin RK Kakanj
  12. Nadarević Belmin RK Krajina
  13. Primorac David RK Izviđač
  14. Buljina Haris RK Bosna V
  15. Miljuš Andrej RK Prijedor
  16. Prestaš David RK Borac BL
  17. Kreso Zlatko RK Vogošća
  18. Zelić Filip RK Medvešćak
  19. Grgić Mislav RK Izviđač
  20. Sivić Adnan RK Ivanić Grad
  21. Jurić Danijel RK Čelik – junior
  22. Tulen Luka RK Borac BL
  23. Prohaska Andreas HC Nimes (FRA)
  24. Hamzić Kemal RK Konjuh
  25. Kamberović Tarik RK Maglaj
  26. Totaj Edon RK Maglaj
  27. Stančić Stefan RK Dubica
  28. Bižić Danijel RK Dubica
  29. Pervan Tomo RK Međugorje
  30. Hukić Almedin RK Radnički
  31. Starčević Eldar Gummersbach (GER)

 

 

 

U kadetskoj konkurenciji selektor Nebojiša Golić pozvao je:

 

  1. Vukšić Milan RK Izviđač (BIH)
  2. Mišetić Mirko RK Izviđač (BIH)
  3. Mišetić Gabrijel RK Izviđač (BIH)
  4. Alilović Domagoj RK Izviđač (BIH)
  5. Lovrić Luka RK Izviđač (BIH)
  6. Primorac Nikola MKB MVM Veszprem (HUN)
  7. Mehinagić Mirza RK Krivaja (BIH)
  8. Klis Edin RK Krivaja (BIH)
  9. Faljić Adin RK Krivaja (BIH)
  10. Omerović Adi Muhamed RK Krivaja (BIH)
  11. Barković Šerif RK Lokomotiva (BIH)
  12. Rikanović Dejan RK Lokomotiva (BIH)
  13. Keškić Stjepan RK Žepče (BIH)
  14. Malbašić Stijepan RK Žepče (BIH)
  15. Isaković Adnan RK Radnički (BIH)
  16. Jamaković Emrah RK Bosna V (BIH)
  17. Savanović Luka RK Celje (SLO)
  18. Bileljac Mihajlo RK Vojvodina (SRB)
  19. Hadžić Nedim Soeflingen (GER)
  20. Nedić Mirko RK Sloga D (BIH)
  21. Mehmedović Omer RK Gračanica (BIH)
  22. Kadrić Damir RK Maglaj (BIH)
  23. Grahovac Luka     RK Borac BL (BIH)
  24. Knežević Luka RK Borac BL (BIH)
  25. Medaković Srđan RK Borac BL (BIH)
  26. Lukić Marko RK Borac BL (BIH)
  27. Cerić Jasmin RK Sana 7 (BIH)
  28. Hodžić Harun RK Čelik – junior (BIH)